Vraagbaak

Heb je vragen over OPeRA of zoek je specifiek informatie over een van de partnerinstellingen en/of een van de netwerken, dan vind je hieronder de contactpersonen en contactgegevens.

OPeRA
Anneke Smorenburg (projectmanager OPeRA): a.smorenburg@vu.nl

of

Ronny Toers Bijns (secretariaat OPeRA): info@opera-educatie.nl

AlfaGammapartners
Jeroen Goedkoop (projectmanager): j.b.goedkoop@uva.nl

Bètapartners
Projectbureau Bètapartners: 020-598 40 36, bureau@betapartners.nl

Hogeschool Inholland
Locatie Alkmaar:

Kristan de Geus (relatiebeheerder toeleverend onderwijs): Kristan.deGeus@inholland.nl

Locatie Haarlem:

Isabella Janssen (relatiebeheerder toeleverend onderwijs): Isabella.Janssen@inholland.nl

Locatie Amsterdam/Diemen:

Marlous Albrecht (relatiebeheerder toeleverend onderwijs): marlous.albrecht@inholland.nl

HvA
Aansluiting@hva.nl

Pre-University College
Kati Cousijn (Programmacoördinator)
k.b.cousijn@vu.nl

UvA
Elien ten Broeke (contactpersoon middelbare scholen): 020-525 2590, e.e.tenbroeke@uva.nl

Heb je een vraag waar je het antwoord niet op deze website kunt vinden vul dan onderstaande vragen in. Wij gaan dan ons best doen je (op weg) te helpen, door je vraag bij de juiste persoon of afdeling neer te leggen.

"*" geeft vereiste velden aan

Blijf op de hoogte door je te abonneren op onze nieuwsbrief