Vraagbaak

Heb je vragen over OPeRA of zoek je specifiek informatie over een van de partnerinstellingen en/of een van de netwerken, dan vind je hieronder de contactpersonen en contactgegevens.

OPeRA
Anneke Smorenburg (coördinator OPeRA): a.smorenburg@vu.nl

of

Joke Verwers (secretariaat OPeRA): info@opera-educatie.nl

UvA
Regien Bloch (contactpersoon middelbare scholen): 020-525 2567, r.m.bloch@uva.nl

of

Elien ten Broeke (contactpersoon middelbare scholen): 020-525 2590, e.e.tenbroeke@uva.nl

VU
Projectbureau Bètapartners: 020-598 40 36, bureau@betapartners.nl

of

Loes Mulders (projectmanager Pre-University College): 020-598 18 27, l.a.j.mulders@vu.nl

Inholland

Locatie Alkmaar:

Truus Wening (relatiebeheerder toeleverend onderwijs): Truus.Wening@INHOLLAND.nl

Locatie Haarlem:

Peter Heijdebrink (relatiebeheerder toeleverend onderwijs): Peter.Heidebrink@INHOLLAND.nl

Locatie Amsterdam/Diemen:

Linda Jacobs (relatiebeheerder toeleverend onderwijs): Linda.Jacobs@INHOLLAND.nl

HvA
Aansluiting@hva.nl

Heb je een vraag waar je het antwoord niet op deze website kunt vinden vul dan onderstaande vragen in. Wij gaan dan ons best doen je (op weg) te helpen, door je vraag bij de juiste persoon of afdeling neer te leggen.