Conferentie 2018: succesvol leren en studeren

Conferentie 2018: succesvol leren en studeren

Op de OPeRA conferentie van donderdag 11 oktober kwamen bijna 100 vertegenwoordigers van voorgezet en hoger onderwijs samen op de locatie Haarlem van InHolland om te bespreken wat de belangrijkste elementen zijn voor succesvol leren en studeren.

Jet de Ranitz, voorzitter van InHolland opende de conferentie. Voorzitter Geert ten Dam van de UvA gaf een speech over ‘Keuzen en kansen: de toegang tot het hoger onderwijs’ en Folkert Kuiken, bijzonder hoogleraar Nederlands als tweede taal aan de UvA, sprak over ‘Is een zes voor Nederlands genoeg om naar het hoger onderwijs te gaan?’.

Vervolgens konden de aanwezigen een aantal interessante workshops over actuele onderwerpen volgen. Meer informatie over de workshops kunt u hier terugvinden. Lees hier het verslag van Inholland over de OPeRA conferentie.

Bekijk hier de foto’s van de conferentie.

De jaarlijkse OPeRA conferentie stond in het teken van het thema ‘Succesvol leren en Studeren’ en zal plaatsvinden op donderdag 11 oktober 2018 van 13.30 – 17.30 uur, bij de Inholland vestiging te Haarlem.

Dagvoorzitter: Fred Weerman
Ontvangst en registratie
Opening en welkom door Jet de Ranitz
Geert ten Dam: Keuzen en kansen: de toegang tot het hoger onderwijs
Interview met leerlingen en studenten over hun studiekeuze
Folkert Kuiken: Is een zes voor Nederlands genoeg om naar het hoger onderwijs te gaan?
Stand van zaken en kalender 2018-2019 OPeRA
Pauze en mogelijkheid ondertekenen verklaringen overige scholen
Workshopronde 1

 Wissel
Workshopronde 2

Terug naar plenaire zaal
Plenaire terugkoppeling resultaten
Afsluiting
Borrel
Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.

Blijf op de hoogte door je te abonneren op onze nieuwsbrief